HAKKIMIZDA

MYM Doğaltaş Kurumsal
 

Mermerin doğal güzelliğine emek katarak harikulade eserler ortaya çıkaran insanoğlu antik çağlardan beri mermeri hayatının her safhasında yaşadığı mekanlarda herhangi bir sebeple kullanmaktadır.


Bizlerde MARBLETURKA ailesi olarak 1996 yılından beri Anadolu'nun bağrından alınan doğal taşları ve zengin mermer çeşitlerini, modern makinelerle yüksek kalitede üretilmiş olan ürünleri başta Balkan ülkeleri olmak üzere Dünyanın çeşitli ülkelerine ihraç etmekteyiz.


Her ebat ve kalınlıkta cilalı, cilasız, honlu yer döşemesi, fayans, kaplama, basamak, döner basamak, korkuluk, küpeşte, şömine, fıskiye imalatı uygulamalı proje çalışmaları ve ihracatı.


Amerika'da bulunan Travertine - U.S. distribütörlüğümüzde toptan, perakende mermer satışının yanı sıra mühendislik ve proje uygulama hizmetleri de verilmektedir.


Deneyimli, konusunda uzman personeliyle MYM Doğaltaş San. Tic. Ltd. Şti. gerek yurtiçi gerekse yurtdışı faaliyetlerimizin koordinasyonunu sağlamaktadır. Ayrıca Türkiye'mizin nadide eserlerine tasarım ve uygulamalarıyla değer katmaktadır. Bize danışmadan karar vermemenizi tavsiye ederiz.


Biz ekip ruhuna inanan, az kar ederek çok çalışmayı tercih eden felsefemizle haklı güveninizi boşa çıkarmamak, daima ileriyi düşünerek kaliteli üretimimiz ile verdiği sözü yerine getirmiş olmanın onurunu yaşayarak çalışmalarımıza devam edeceğiz.


Ticareti dost edinme, birlikte hareket etme, senkronize bir olgu olarak kabul ediyoruz.


Çalışmalarımızda sizleri de aramızda görmek bizlere mutluluk verecektir.